Gold partner
20
Лет опыта
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
5
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
7826
Последний визит на сайт
1 неделя назад
Все можливо і навіть неможливе!

Продажа квартир (3)

  • Благовіст
    55 500 $
    1 194 $/м²

    Квітки Цісик ул. (Гамарника), 32

    1 комната
    47 / 16 / 15 м²
    этаж 3 из 5
    2 нед. назад
    Євродвушка в ідеальній локації для життя серед природи: з вікон відкривається чудовий краєвид на сосновий ліс. Квартира готова до втілення будь-яких дизайнерських рішень. Поруч парк, озеро, чисте повітря та атмосфера спокою. Пуща Водиця, це не тільки рекреаційна паркова зона з природними водоймами, це місце де поєднується усамітнене проживання з міським комфортом та послугами санаторіїв та спортивних закладів
    Риелтор
  • Благовіст
    89 000 $
    774 $/м²

    Срибнокильская ул., 3-В

    3 комнаты
    115 / 66 / 23 м²
    этаж 23 из 24
    2 нед. назад
    Срібнокільська 3в, 115 м2 Простора, світла квартира з функціональним плануванням, всі кімнати роздільні, гардеробна, 2 санвузли, просторий хол, лоджія. В квартирі розпочато ремонт, металопластикові вікна. Висота стель 3 м. Лічильники на воду, електроенергію. Квартира може бути виконана у 2 кімнатну, або 3 кімнатну, можливий поділ на 2 квартири . Будинок і парадне в відмінному стані, Консьєрж, відеоспостереження. Упорядкована територія біля будинку. Ціна 89 000 у.о. Срибнокильская 3в, 115 м2 Просторная, светлая квартира с функциональной планировкой, все комнаты раздельные, гардеробная, 2 санузла, просторный холл, лоджия. В квартире начат ремонт, металлопластиковые окна. Высота потолков 3м. С...
    Риелтор
  • Благовіст
    59 000 $
    1 460 $/м²

    Ракетная ул., 24

    1 комната
    40 / 14 / 9 м²
    этаж 2 из 24
    2 нед. назад
    Пропонується 1кімнатна квартира з євроремонтом, всі меблі та техніка залишаються, є кондиціонер, бойлер, є генератор, всі комунікації. Розглядаємо програми е- ОСЕЛЯ, та е-ВІДНОВЛЕННЯ.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.